null

„Come True" - spektakl w Ośrodku Kultury Ochoty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.12.2021 19:00 - 18.12.2021 21:00

„Come True"
Pierwszym punktem przystankiem w ramach cyklu "Głos z OFFu" jest spektakl "Come True" w reżyserii Michała Stankiewicza. W spektaklu zobaczycie zwyczajnych mieszkańców Warszawy - Waszych sąsiadów, ludzi których mijacie na ulicy czy w teatralnym foyer. To okazja, o której teatr marzy od stuleci - zobaczyć na scenie nie aktora, a prawdziwego człowieka. „Come True" spełnia to marzenie.
W jaki sposób? Na pewno daleki od wysiłkowego aktorstwa amatorów z telewizyjnych paradokumentów. Tym razem zobaczycie człowieka w szczerym zaciekawieniu i czystym rozbawieniu, czasem może zawstydzonego lub zniecierpliwionego, ale w pełnej naturalności. Czy będzie się do Was uśmiechał, czy unikał Waszego spojrzenia - zależy tylko od niego. Od każdego z nich.

„Come True" to nie tylko eksperymentalna forma, lecz także świetnie pomyślany performans (dramaturgia Mateusza Marczewskiego i Marzeny Sadochy). To spektakl, który zauroczy cię swoją błyskotliwością, przenikliwością i humorem. Zaskoczy, ale też przytuli, a nawet poczęstuje lampką wina.

źródło: Osrodek Kultury Ochoty