„Miasto Świateł” - premiera w Teatrze Guliwer

28.11.2021 18:00 - 28.11.2021 19:00

W przedstawieniu „Miasto Świateł” poznajemy historię jednego dnia w jednym mieście.  Miasto to największa scena, na której każdego dnia odbywają się tysiące przedstawień. Jeden dzień w mieście kryje w sobie niezliczoną liczbę historii opowiadanych przez budynki, ulice, chodniki i parki, historii między ludźmi, zwierzętami i bytami nieludzkimi.

Nasze miniaturowe miasto zbudowane z elementów z recyklingu jest przestrzenią przeżyć i codziennym świadkiem różnych zdarzeń. Tysiące opowieści, wspomnień i marzeń ożywają na scenie, dzięki mieszkańcom Warszawy zaangażowanym w proces powstawania spektaklu. Inspiracją do stworzenia scenariusza przedstawienia są historie i opowieści uczestniczek i uczestników twórczych warsztatów towarzyszących realizacji przedstawienia.

Co wydarzy się w naszym mieście i jaki to będzie dzień?
To może być Twoja historia.

źródło: Teatr Guliwer