null

„Alicja w Królestwie Magii” w Centrum Kultury Wilanów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.06.2022 12:30 - 05.06.2022 13:30
Rysunek dziewczynki, kota, koguta i żaby na tle niebieskich puzzli. Na górze tekst: "Alicja w Królestwie Magii Filka CKW na Zawadach, 5 czerwca, godzina 12:30".
„Alicja w Królestwie Magii” w CKW

Alicja w Królestwie Magii to muzyczny spektakl edukacyjny. Rozwijanie dziecięcej wyobraźni oraz kształcenie młodego widza jest ogromnie ważne. Dzieci będą miały szansę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu historii Alicji, rozwiązywać różnego rodzaju zagadki, zostaną zaangażowane w zadania muzyczne oraz ruchowe. Będą również miały szansę pomóc wykonać sztuczki magiczne.

Zamknijcie oczy... Policzcie do trzech...
U w a g a... J E D E N... D WA... T R Z Y!
Znajdujemy się w niezwykłym Królestwie Magii, w którym wszystko jest możliwe. To niesamowite miejsce, do którego trafiają tylko wyjątkowi goście – tacy jak Wy. Razem z Alicją poznacie tutaj wiele śmiesznych i uroczych zwierzątek, z którymi będziecie mieli okazję się zaprzyjaźnić. Każde z nich ma dla Was coś specjalnego. Bądźcie uważni! Zobaczycie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Macie jednak przed sobą ważną misję. Musicie pomóc Alicji rozwiązać tajemniczą tajemnicę tajemniczego... no właśnie... czego?

źródło: Centrum Kultury Wilanów

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap