null

Spędź pierwszą sobotę wakacji z "Pinokiem"

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Scena z plenerowego przedstawienia dla dzieci "Pinokio" - aktorka i aktor, w bladoniebieskich kostiumach, ona trzyma w rękach drewnianą marionetkę-Pionokia
Pinokio, Teatr Baj

Teatr Baj zaprasza na Plac Konesera na plenerowy pokaz spektaklu "Pinokio". To będzie finał sezonu jubileuszowego 95-lecia teatru! Wstęp wolny.

Kim jest tak naprawdę Pinokio? Marionetką? Chłopcem z drewna, który kłamie i rośnie mu od tego nos? A może zwykłym dzieckiem ciekawym świata, zainteresowanym każdą nową przygodą, w której po dziecięcemu zatraca się bez pamięci? Grupa wędrownych Bajowych aktorów dotrze wszędzie, aby opowiedzieć historię Pinokia. Będzie hucznie, muzycznie, teatralnie i z rozmachem. A wszystko po to, żeby mocnym głosem bronić kruchej wrażliwości dzieci oraz ich prawa do szczerej ciekawości świata.

Spektakl “Pionokio” w reżyserii Michała Derlatki powstał w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna na Podwórzach”.

Ze względu na tematykę oraz wykorzystywane środki sceniczne “Pinokio” jest przedstawieniem rekomendowanym dla dzieci powyżej 5.roku życia. Spektakl nie jest rekomendowany dzieciom w spektrum autyzmu ze względu na dość wysoki poziom dźwięków oraz pojawiający się dym.