null

Uwaga, premiera! "Słowa wdzięczności"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.03.2024 19:00 - 06.03.2024 20:30
Big Book Cafe MDM, Koszykowa 34/50
Grafika zapowiadająca spotkanie autorskie - okładka książki "Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem" i zdjęcie autorki
Uwaga, premiera w Big Book Cafe

W cyklu Uwaga, premiera! w Big Book Cafe MDM spotkanie z Anną H. Niemczynow, autorką książki "Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem". Rozmowę poprowadzi Katarzyna Olubińska. Wstęp wolny. Wydarzenie będzie także transmitowane.

Czy można być wdzięcznym mimo doświadczenia anoreksji, bulimii, przemocy słownej, cielesnej, rozwodu i wielu innych?
Otóż można.
Niemczynow udowadnia to na kartach "Słów wdzięczności". Mało tego, sugeruje, że tym, co może pomóc w uzdrowieniu relacji z samym sobą, jest koncentracja na rzeczach z pozoru małych, takich jak chociażby wypicie filiżanki kawy.

Anna H. Niemczynow zadebiutowała w 2017 r. powieścią "W maratonie życia". Rozgłos na polskim rynku wydawniczym przyniosły jej kolejne książki, m.in. "Bluszcz", "Zostań, ile chcesz", "Jej portret". Studiowała nauki polityczne, prawo administracyjne i pedagogikę na Uniwersytecie Szczecińskim. Po uzyskaniu dyplomów pracowała jako urzędniczka państwowa. Dziś jest pełnoetatową pisarką, cenioną przez czytelników i czytelniczki za odwagę, autentyzm i szczerość.  

Spotkanie w Big Book Cafe MDM (wstęp wolny) będzie transmitowane na FB księgarni

 

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia