null

Warsaw Creative Slam - program dla kreatywnych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Konferencja w Centrum Kreatywności Targowa, na scenie mówczyni, publiczność zajmuje krzesła przed sceną
Centrum Kreatywności Targowa | Autor: Jacek Waszkiewicz

Osoby działające w sektorze kreatywnym, a także absolwenci i absolwentki oraz jeszcze studiujący w szkołach artystycznych w Warszawie mają możliwość skorzystania z nowego programu akceleracyjnego. Zgłoszenia do 20 czerwca.

Centrum Kreatywności Targowa we współpracy z UM st. Warszawy zaprasza do udziału w Warsaw Creative Slam. To program adresowany do wszystkich osób działających lub planujących przedsięwzięcia i projekty biznesowe w sektorze kreatywnym, a także do absolwentów_absolwentek i studentów_studentek szkół artystycznych z Warszawy.

Młodzi kreatywni mają możliwość przedstawić podczas programu swój projekt, pomysł na biznes i uzyskać wsparcie w dopracowaniu pomysłu podczas trwania programu. Dla najlepszych pomysłów i projektów przewidziane są nagrody i wsparcie w dalszym rozwoju. Szczegóły – na stronie CKT.

Centrum Kreatywności Targowa od kilku lat wspiera młode startup’erki i młodych pracowników sektora w pozyskiwaniu niezbędnych umiejętności przy prowadzeniu firmy i rozwijaniu swojej marki. Program akceleracyjny to coś nowego – ma wesprzeć i dać szansę na rozwój młodym kreatywnym przedsiębiorcom.