Chłopcy kontra Basia - Muzyka miasta vol.1

29.04.2022 20:00 - 29.04.2022 22:00

Muzyka Miasta to autorski cykl kameralnych koncertów stworzony przez Martę Zalewską - kierowniczkę muzyczną Teatru Rampa.

Zapraszamy na jego pierwszą odsłonę - koncert Chłopcy Kontra Basia (w składzie: Basia Derlak - wokal, Tomasz Waldowski - perkusja, gitara, wokal, Marcin Nenko - gitara basowa, kontrabas, wokal) - zespołu, który nie daje zamknąć się w schematach i łączy elementy korzeni i nowoczesnych aranżacji.

Chłopcy Kontra Basia opuszczają uniwersum dawnej wsi i bajek oraz wchodzą w świat wymyślonego miasta. Wciąż jednak opowiadają o tym, co fascynowało ich od zawsze: o rzeczach tajemnych, magicznych, przedziwnych, strasznych i cudownych. Miejskie legendy, creepypasty, wieści o współczesnych cudach i teorie spiskowe - to one stanowią pole do twórczej zabawy przy trzeciej płycie Chłopcy Kontra Basia pt.: „Mrówka Zombie”.