null

"Ciało w ciało z Marilyn" na Segal Center Film Festival on Theatre and Performance

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.03.2022 08:00 - 15.03.2022 23:00

Oglądaj online wideoperformans „Ciało w ciało z Marilyn” Teatru 21, który będzie zaprezentowany w marcu na międzynarodowym festiwalu filmowym w Nowym Jorku.

W dniach 1-15 marca odbędzie się siódma edycja Segal Center Film Festival on Theatre and Performance. W tym roku do udziału w festiwalu zaproszony został wideoperformans warszawskiego Teatru 21 pt. „Ciało w ciało z Marilyn”, w którym aktorki Teatru 21: Maja Kowalczyk i Aleksandra Skotarek, wcielają się w postać Marilyn Monroe. Ta amerykańska ikona popkultury postrzegana jest do dzisiaj jako symbol kobiecości, wyzwolonej seksualności i jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aktorek na świecie.

Festiwal odbędzie się w formie cyfrowej w dniach 1-15 marca 2022 roku.

Wszystkie wydarzenia festiwalu będą dostępne on-line za darmo.
Wideoperformans oglądać można na stronie festiwalu.
 

W tym roku na Segal Center Film Festival on Theatre and Performance będzie można zobaczyć 80 prac wideo z ponad 30 krajów świata.

Segal Center Film Festival on Theatre and Performance (FTP) to coroczna impreza, podczas której prezentowane są filmy związane z teatrem i performansem. Festiwal prezentuje wschodzących i uznanych artystów teatralnych i filmowców z całego świata. Siódmy doroczny festiwal skupi się na pracach stworzonych z myślą o medium ekranu, zrealizowanych przez artystów teatralnych w czasie pandemii koronawirusa.