null

Córka w Teatrze Młyn

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.09.2022 19:00 - 11.09.2022 21:00
Zdjęcie dwóch zaniepokojonych kobiet, na różowo tekst "córka", poniżej nazwiska aktorek: "Joanna Żółkowska, Zuzanna Fijewska-Malesza".
Córka w Teatrze Młyn

Intymna opowieść o przepaści pomiędzy PRL-em, a współczesnością, o dwóch różnych pokoleniach – tym urodzonym w latach 50-tych – zbuntowanym i pragnącym wolności i tym z przełomu epok, które w tej wolności zagubiło spokój i szczęście. Spektakl o tęsknocie, której nie da się zaspokoić, o winie, karze i przebaczeniu. A przede wszystkim o relacji między matką a córką, być może najważniejszej i najbardziej skomplikowanej relacji w życiu kobiety.

Barbara (Joanna Żółkowska) – artystka i była hippiska traci pamięć w nagłym wypadku. Do szpitala przyjeżdża jej dorosła córka (Zuzanna Fijewska-Malesza). Lekarz każe im rozmawiać, to jedyny sposób, na powrót Barbary do zdrowia. Pamięć jest jednak zawodna, a z poszczególnych wspomnień wyłaniają się dwa zupełnie inne obrazy ich wspólnego życia. Początkowo zabawne dialogi, odsłaniają powoli kryjącą się pod spodem tajemnicę.

źródło: Teatr Młyn

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.