null

Czytamy Nagrodę Literacką. Dołącz do akcji!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Książki autorów i autorek wyróżnionych w 14. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy staną się bohaterkami wyjątkowej czytelniczej akcji. Już 2 sierpnia będzie można posłuchać wybranych fragmentów prozy i poezji.

Czytanie łączy ludzi – wiadomo nie od dziś. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w akcji „Czytamy Nagrodę Literacką”. Posłuchać będzie można fragmentów książek, który dotarły do finału Nagrody, a także prozy autorstwa Joanny Rudniańskiej, tegorocznej "Warszawskiej twórczyni".

Wybrane fragmenty będą czytać osoby zajmujące się na co dzień propagowaniem czytelnictwa w mediach społecznościowych, na książkowych blogach i vlogach m.in.: Znalezione Przeczytane, Czytam bo chcę i już, Liniatura, wersetka, jakub_czytelnik, Kultura w kwarantannie, Czytam i piszę, malgorzata_love_books czy zabookowana.blog. Do akcji mogą przyłączyć się wszyscy, którzy kochają dobrą literaturę!

Czytanie na żywo odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18.00 na profilu FB Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Aby dołączyć do czytających, należy zgłosić się do 30 lipca, wysyłając prywatną wiadomość na www.facebook.com/nagroda.literacka.warszawy.

O laureatach i laureatkach 14. Nagrody Literackiej.