null

Depesze – premiera w Teatrze Rampa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.03.2023 19:00 - 24.03.2023 21:00
Środkiem pustej ulicy idą dwie postaci - mężczyzna i kobieta. W tle po prawej i lewej widać budynki mieszkalne. Wszystko w szarej tonacji oraz turkusowy napis dużymi drukowanymi literami "Depesze"
Autor: materiały insytucji

Premiera widowiska muzycznego „Depesze” z przebojami kultowej grupy Depeche Mode. Po sukcesie klubowego recitalu Marcina Januszkiewicza i Marty Zalewskiej i gorących prośbach fanów, Teatr Rampa przenosi „Depeszy” na dużą scenę.

Widowisko zyska dzięki temu nowy rozmach. Poszerzone zostało o tancerzy, aktorów i muzyków. Na scenie oprócz gitary będą też syntezatory, pianino i perkusja. Pozwoli to oddać klimat zwłaszcza lat 80. i 90., czyli dekad, w których zespół cieszył się nad Wisłą największym kultem. Depeche Mode to fenomen w historii muzyki rozrywkowej. Mozaika stylów, w której pop miesza się z elektroniką, rockiem czy new romantic, a symbolika ukryta w teledyskach oraz żywiołowe koncerty porywają fanów na całym świecie.

Spektakl opowiada o trudnych miłościach i poszukiwaniu romantyzmu w świecie zdominowanym przez propagandę, pieniądz i technologię. Dedykowany jest wszystkim, bez względu na wiek i upodobania muzyczne.

źródło: Teatr Rampa

Sprawdź lokalizację na mapie