null

Warszawa bohaterką filmu "Detektyw Bruno"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Kadr z filmu "Detektyw Bruno": aktorka Karolina Gruszka i aktor Piotr Głowacki w eleganckich strojach z lat przedwojennych siedzą na krzesłach aktorskich na planie filmowym
Kadr z filmu "Detektyw Bruno"

Filmowy gwiazdor pewnego dnia spotyka na swojej drodze małego, rezolutnego chłopca, który szuka skarbu... Co z tego wyniknie? Zapraszamy do kin na film „Detektyw Bruno”, który powstał m.in dzięki finansowemu wsparciu Warszawy.

Już 27 maja do kin trafi film „Detektyw Bruno” w reż. Magdaleny Nieć i Mariusza Paleja. To fantastyczne kino familijne i jeden z najbardziej optymistycznych filmów roku. Wystąpili w nim znakomici aktorzy dorośli i dziecięcy, m.in. Piotr Głowacki, Iwo Rajski i Karolina Gruszka.

„Detektyw Bruno” to przygodowa i romantyczna komedia familijna o chłopcu, który wkręca swojego ulubionego filmowego gwiazdora we wspólne poszukiwanie skarbu. Dla każdego z nich owym skarbem okaże się coś zupełnie innego. Dla małego Oskara, to ukryty przez rodziców tajemniczy prezent, a dla sławnego Bruna odkrycie, że miłość jest bliżej niż myśli.

Warszawa w ważnej roli

Choć Warszawa jest częstym bohaterem różnych filmów i seriali, to w przypadku tego filmu wybija się zdecydowanie plan główny. Ponadto twórcy „Detektywa Bruna” zrobili wiele, by ukazać nieco inne jej oblicze.

W filmie można zobaczyć tak ikoniczne miejsca jak Syrenka, Pałac Kultury i Nauki, warszawskie zoo czy Królikarnia, a także wiele innych miejsc, których odkrywanie będzie dla widza dodatkową atrakcją.

W filmie Warszawa jest przepięknie sfotografowana i przypomina nam o swoim bogactwie i różnorodności, zaś fabuła to ekscytująca gra miejska, której areną jest właśnie nasza stolica.

Film oglądać można w kinach od 27 maja oraz na rozpoczynającym się w 23 maja Festiwalu dla dzieci i młodzieży “Kino w Trampkach”.

W wybranych warszawskich kinach istnieje możliwość zobaczenia filmu z ukraińskim lektorem.

Film powstał dzięki finansowemu wsparciu Mazowieckiego i Warszawskiego Funduszu Filmowego.

Zwiastun filmu zobaczyć można na kanale YouTube.

Kadr z filmu "Detektyw Bruno": aktor Piotr Głowacki i młody aktor Iwo Rajski siedzą na leżakach na Bulwarach Wiślanych, rozmawiają i jedzą frytki/burgera.
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Kadr z filmu "Detektyw Bruno": młody aktor Iwo Rajski siedzi w łóżku i patrzy na plakat na ścianie, na którym widać Detektywa Bruno w prochowcu
Kadr z filmu "Detektyw Bruno": aktor Piotr Głowacki stojący na scenie w blasku fleszy. Obejmuje go młody aktor Iwo Rajski. Przed aktorami stoi kobieta z mikrofonem