null

Dwujęzyczne poranki dla dzieci w kinie Iluzjon

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Kino Iluzjon zaprasza na cykliczne polsko-ukraińskie filmowe poranki dla dzieci. Na wspólne oglądanie filmów animowanych i kreatywne zabawy kino zaprasza dzieci w każdym wieku w poniedziałki i czwartki w godzinach 10:00 - 12:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podczas spotkań dzieci będą oglądać filmy oraz animacje dla dzieci, śpiewać, bawić się i miło spędzać czas.

Projekcjom filmowym będą towarzyszyć warsztaty kreatywne prowadzone przez dwujęzycznych polsko – ukraińskich animatorów. Dzięki temu, poprzez wspólną zabawę, dzieci z Polski i Ukrainy będą miały okazję do integracji oraz zapoznania się z kulturą sąsiadujących ze sobą państw. Na małych i dużych uczestników spotkań oprócz filmów i zabaw będzie czekać także poczęstunek.

Wśród pokazywanych filmów znajdą się polskie animacje i filmy dla dzieci, między innymi cykl „Przygody Gapiszona”, „Miś Uszatek” czy „Niezwykła podróż.”

Animatorkami są Ukrainki mieszkające w Polsce od wielu lat, co pozwoli na przekazywanie dzieciom kultur obu krajów. Zajęcia poprowadzi Olena Leonenko, ukraińska pieśniarka, kompozytorka muzyki teatralnej, choreograf, aktorka, pedagog śpiewu i ruchu scenicznego oraz Iryna Rizak pedagog oraz tłumacz.

Więcej informacji – na stronie Kina Iluzjon.