null

Ephemera: KEM prezentują *** Miki Levi

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.06.2022 19:00 - 19.06.2022 21:00

Celem Ephemery jest łączenie różnych środowisk artystycznych Warszawy i nie tylko, poprzez eksperymentalną muzykę, performans i projekty interdyscyplinarne.

Performans w wykonaniu absolwentek inauguracyjnej edycji Kem Szkoły, powstały pod opieką artystyczną PRICE i oparty na zbiorze partytur zatytułowanych „*** (star star star)” autorstwa Miki Levi. Mica Levi to jedna z najciekawszych postaci artystycznych na brytyjskiej scenie muzycznej, osoba znana ze ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak „Under The Skin”, „Jackie” czy „Zola” oraz projektów muzycznych CURL, Good Sad Happy Bad czy Tirzah. Najnowszym materiałem Miki jest zbiór partytur „*** (star star star)”, na który składają się instrukcje słowne, fragmenty poświęcone technikom rytmizowania mowy oraz rysunki. „*** (star star star)” zostało opublikowany w formacie PDF oraz ukazał się jako 24-stronicowa broszura wydana przez londyńskie Cafe Oto.

Kem Szkoła to program wspólnego uczenia się poprzez eksperymenty i namysł nad choreografią społeczną, performansem oraz metodami działań queerowo-feministycznych. Kem Szkoła organizowana jest przez Kem, warszawski kolektyw działający na styku edukacji, choreografii, performansu, dźwięku i aktywizmu. Performans jest rozwinięciem warsztatu PRICE z pierwszej edycji Kem Szkoły, która odbyła się latem 2021.

Szczegółowy program festiwalu >>>

Sprawdź lokalizację na mapie