Fala dźwięku 83 – Noc Kupały w Parku Księcia Janusza

21.06.2022 18:00 - 21.06.2022 20:00
Na biało tekst: "Fala dźwięku 83, Noc Kupały, 21 czerwca, godzina 18, Park Księcia Janusza".
Noc Kupały w Parku Księcia Janusza

W Noc Kupały w Parku Księcia Janusza będziemy celebrować przesilenie Słońca.

W wyjątkowej parkowej aurze doznamy działania artystycznego Anna Jankojć & Łukasz Horbów, koncertu Beniovska oraz dedykowanych warsztatów magiczno-ekologicznych.

• Beniovska – DJ-ka i artystka dźwiękowa z Trójmiasta, obecnie mieszkająca w Warszawie. Znana jest zarówno ze swoich klubowych, połamanych setów, jak i kompozycji eksperymentalnych.
  • Łukasz Horbów artysta wizualny urodzony 1995 roku. Jego praktyka artystyczna oscyluje wokół dźwięku, działań przestrzennych i poezji. Jego rozumienie świata opiera na autoportretowej wizji wyalienowanego człowieka zdającego sobie sprawę z dramatu sytuacji w jakiej się znajduje i zrozumieniu jej, wymuszając takie zachowania by zabezpieczyć swoje przetrwanie.
  • Anna Jankojć
    Autorka filmów i instalacji wideo, dokumentów, performensów, fotografii.

źródło: Wolskie Centrum Kultury

Sprawdź lokalizację na mapie