null

Dołącz do zespołu Festiwalu Kultury bez Barier

Drukuj otwiera się w nowej karcie
uczestnicy konferencji Festiwalu Kultury Bez Barier stojący wokół napisu MOŻESZ przy skwerze kpt. Stanisława Skibniewskiego „Cubryny” przy Muzeum nad Wisłą
Autor: m.st. Warszawa/Rafał Motyl

10. edycja Festiwalu Kultury bez Barier odbędzie się w dniach 30 września - 9 października 2022. Organizatorzy chcą, by w zespole pojawili się tutorzy, czyli osoby, które usprawnią organizację wydarzeń i kompletowanie programu, a także wesprą instytucje będące Partnerami festiwalu. Zgłoszenia do 30 czerwca.

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:
- umiejętność organizacji pracy bazującej na współpracy z innymi podmiotami
- przynajmniej bazowe doświadczenie w zakresie dostępności (wiedza i praktyka)
- umiejętność pisania i podstawowego redagowani treści
- doświadczenie w organizacji wydarzeń / prowadzenia projektów
- kompetencje cyfrowe (korzystanie z narzędzi i programów, gotowość do wprowadzania nowych rozwiązań, umiejętności korzystania z zasobów cyfrowych)

Główny okres pracy tutora: od połowy lipca 2022 do 9 października 2022. Wymiar godzinowy zostanie ustalony bezpośrednio z wybranymi osobami. Jest możliwość pracy zdalnej. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie z formularzem, który muszą wypełnić kandydaci/kandydatki na tutorów.

Festiwal Kultury bez Barier świętuje w tym roku swoje 10-lecie. To wydarzenie, które integruje polskie społeczeństwo i otwiera na potrzeby osób często wykluczanych z codziennego życia społecznego i kulturalnego. Miasto Stołeczne Warszawa jest współorganizatorem Festiwalu.