null

Festiwal Strefa Ciszy 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.07.2022 - 24.07.2022
Na żółtym tle, harfa zbudowana z roślin i gałęzi, na czarno i brązowo tekst: "Royal Łazienki Music Festival 2022, Strefa Ciszy".
Festiwal Strefa Ciszy 2022

Muzyka klasyczna, jazzowa i tradycyjna w najlepszych wykonaniach w wyjątkowej scenerii Ogrodu Muzeum Łazienki Królewskie. Strefa Ciszy to 4 weekendy wypełnione koncertami w plenerze.

Festiwal Strefa Ciszy to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w stolicy, które co roku gromadzi w Łazienkach Królewskich tysiące gości. Koncerty odbywają się malowniczych zakątkach ogrodów. Można ich słuchać na leżakach lub bezpośrednio na trawie, ciesząc się muzyką w przyjemnej atmosferze.

Koncerty odbywać się będą w łazienkowskich ogrodach przez cały dzień na kilku scenach jednocześnie: Scenie Żółtej przy Starej Kordegardzie, Scenie Pomarańczowej przy Wodozbiorze, Scenie Czerwonej przy Trou Madame i Scenie Purpurowej przy Świątyni Sybilli. W ramach Festiwalu usłyszeć będzie można wiele gatunków muzyki z różnych stron świata – zaprosimy Państwa na koncerty muzyki klasycznej, tradycyjnej oraz improwizowanej.

W tym roku Festiwal odbędzie się w cztery lipcowe weekendy: od 2 do 24 lipca 2022. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

źródło: Festiwal Strefa Ciszy

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.