null

Zagraj w IMPULSY, pożyteczną grę karcianą

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.11.2023 12:00 - 18.11.2023 14:00
Wawerskie Centrum Kultury, Żegańska 1a
Fundacja PUSZKA zaprasza

Fundacja PUSZKA, wspierana przez m.st. Warszawę, zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty. Udział mogą wziąć wszyscy, którzy chcą zagrać, porozmawiać, poznać się, podzielić opinią, spędzić wspólnie czas. 18 listopada gra w IMPULSY zawita do Wawerskiego Centrum Kultury. Uwaga - liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Projekt jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

Co mają wspólnego noce tropikalne z twoim życiem? Dlaczego Stanisław, sąsiad po 80. z 3 piętra nie może w sierpniu codziennie spacerować po mieście? Co zrobicie z przyjaciółmi, kiedy spadnie ulewny deszcz? Co w twoim mieście zmieniają mokradła i parkingi? Jak poradzi sobie gawron?

Można się tego dowiedzieć grając w IMPULSY.(otwiera się w nowej karcie) To gra karciana 16+, w której w przystępny sposób tworzona jest przestrzeń do rozmowy o konsekwencjach zmian klimatu w mieście. Rozgrywka trwa maksymalnie 2 godziny. 

Zapraszamy wszystkich i wszystkie, którzy_re chcą zagrać, porozmawiać, poznać się, podzielić opinią, spędzić wspólnie czas!

Warsztaty poprowadzą Martyna Obarska i Michał Szewczyk z Fundacji Działań i Badań Miejskich PUSZKA.