null

OCH-Teatr i Teatr POLONIA grają całe wakacje

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
01.07.2024 19:30 - 31.08.2024 19:30
Teatr Polonia, ul. Marszałkowska 56
Plakat promujący wydarzenie teatralne. W nagłówku znajduje się tekst "TEATR POLONIA" i "OCH TEATR" z czerwonymi i żółtymi sercami pośrodku. Na środku plakatu duży napis "GRAMY CAŁE WAKACJE!" w kolorze czerwonym na żółtym tle i czarnym na czerwonym tle. Poniżej znajduje się informacja o terminie: "LIPIEC-SIERPIEŃ 2024". U dołu plakatu widnieją lokalizacje wydarzenia: "PLAC KONSTYTUCJI" i "OCH GRÓJECKA 65" oraz napis "WSTĘP WOLNY" w kolorze czerwonym. Tło plakatu jest podzielone na czerwone i żółte pola.
Gramy Całe Wakacje 2024

Teatr POLONIA i OCH-Teatr, dwa teatry Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury, jak co roku od lat grają w lipcu i w sierpniu. Tegoroczna edycja akcji "Gramy całe wakacje" oferuje widzom 41 różnych tytułów, które w sumie będą zagrane ponad 150 razy. Aż 52 zagrane przedstawienia to spektakle plenerowe, dostępne bezpłatnie dla każdego. Projekt dofinansowuje m.st. Warszawa.

Start wielkiej uczty rozrywkowo-teatralnej Gramy Całe Wakacje nastąpi 6 lipca, kiedy o 17:00 na pl. Konstytucji w Warszawie odbędzie się premiera "Polityki" Bogusia Janiszewskiego w reżyserii Magdaleny Drab, w znakomitej obsadzie aktorów Teatru Papahema. 

Poza "Polityką" w repertuarze plenerowym dla dzieci znajdą się również: "Szelmostwa Lisa Witalisa", "Czerwony Kapturek", "Jaś i Małgosia" oraz "2 000 000 kroków" – wszystkie kolorowe, kostiumowe i rozśpiewane.

Dorośli widzowie przychodzący w lipcu na pl. Konstytucji oraz w sierpniu na ul. Grójecką 65 pod OCH-Teatr będą mogli zobaczyć ogniste Flamenco namiętnie, farsowy Związek otwarty, słynny już "Lament na Placu Konstytucji" oraz wzruszający spektakl "Starość jest piękna". Sześć spektakli plenerowych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, Polonia i OCH-Teatr zagrają również w praskim Koneserze. 

W ramach GRAMY CAŁE WAKACJE oba teatry fundacji Krystyny Jandy oferują również spektakle biletowane ze stałego repertuaru grane codziennie na scenach Polonii i OCH-Teatru.

“Gramy całe wakacje” to akcja Teatru Polonia i OCH-Teatru, którą dajemy warszawiakom oraz turystom odwiedzającym Warszawę od wielu lat. Każdego dnia wakacji oferujemy nasz repertuar zarówno bezpłatnie (w plenerze), jak i biletowany (na spektakle grane na scenach naszych teatrów). To wspaniała okazja do nadrobienia zaległości z całego roku, a dla przyjezdnych unikalna szansa zakosztowania teatru w okresie wakacyjnym. Serdecznie zapraszamy i obiecujemy fantastyczną rozrywkę na wysokim poziomie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

- mówi Krystyna Janda.

Repertuar jest już dostępny na stronie Teatru Polonia oraz na stronie OCH-Teatru.

 

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia