null

Grand OFF Masterclass: Adam Woronowicz

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.11.2023 18:00 - 29.11.2023 19:30
UCK Alternatywy, I. Gandhi 9
Grafika zapowiadająca spotkanie podczas festiwalu Grand OFF, z Adamem Woronowiczem

W ramach 17. edycji Festiwalu Filmowego Grand OFF odbędzie się masterclass z Adamem Woronowiczem oraz pokaz filmu "Teściowie". Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski - krytyk filmowy i teatralny, a także członek Kapituły Grand OFF. Wydarzenie odbędzie się w Ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy. Wstęp wolny.

Adam Woronowicz ma na koncie wiele znakomitych ról teatralnych oraz sporo niezłych kreacji filmowych i telewizyjnych, jednak serca szerokiej publiczności podbił jako ksiądz Jerzy Popiełuszko w „Popiełuszko. Wolność jest w nas” w reżyserii Rafał Wieczyńskiego. Pochodzi z Podlasia. W 1997 r. ukończył warszawską Akademię Teatralną, w tym samym roku zadebiutował w teatrze. Grał i wciąż gra u najlepszych reżyserów teatralnych. Krzysztof Warlikowski, Grzegorz Jarzyna, Anna Augustynowicz, to tylko kilka nazwisk. Jest laureatem licznych nagród teatralnych, w tym prestiżowego Feliksa Warszawskiego.

Spotkanie odbędzie się w środę 29 listopada o godzinie 18:00 w UCK Alternatywy, w sali koncertowo-teatralnej SZEKSPIR. Wstęp wolny. 

Więcej o festiwalu Grand OFF