Obroty i zaklęcia - koncert na dachu

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
22.06.2024 20:00 - 22.06.2024 23:50

Hashtag Lab zaprasza na koncert na dachu historycznej willi przy Barskiej 29 w Warszawie. 22 czerwca, czyli w długi, letni wieczór.

Zasiądźcie wygodnie na leżakach w ciepły wieczór i zasłuchajcie się w muzykę Kaiji Saariaho i Salvatore Sciarrino — dwojga mistrzów muzycznego malarstwa. Niech efemeryczne brzmienia nokturnów i serenad mieszają się swobodnie z głosami miasta, szumem drzew owocowych i podmuchami wiatru

- tak zapraszają gospodarze willi, w której mieści się Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab,  współfinansowana przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Hashtag Ensemble obchodzi dziesięciolecie działalności artystycznej i z tej okazji prezentuje muzyków kooperatywy w utworach solowych. Hashtagowcy, którzy od lat występują w rozmaitych obsadach kameralnych, w jubileuszowym roku prezentują swoje indywidualne zainteresowania muzyczne i przygotowują utwory będące odzwierciedleniem ich własnej wrażliwości.

W koncercie “Obroty i Zaklęcia” zabrmi flet, skrzypce, akordeon, wiolonczela i altówka. Szczegóły w wydarzeniu na FB Hashtag Lab.

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia