null

What is that? Premiera płyty i koncert

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
09.06.2024 20:00 - 09.06.2024 21:30
Hashtag Lab, Barska 29
Hashtag Lab - premiera płyty

Zapraszamy do Hashtag Lab na premierę płyty i koncert. To będzie prezentacja rejestracji swobodnej improwizacji... Wszystko może się wydarzyć.

Spotkaliśmy się i pozwoliliśmy płynąć muzycznym myślom swobodnie. Przemek Daniłowicz zarejestrował ten proces. Rafał Smoliński odpowiada za mix i mastering. Zapraszamy na premierę naszego albumu! Co to jest? Odpowiedzi na tytułowe pytanie nie znajdziecie na koncercie. Słyszmy się.

Paulina Owczarek — saksofonistka i improwizatorka. Gra na saksofonach altowym i barytonowym. Główny obszar jej muzycznych zainteresowań to swobodna improwizacja oraz współczesna kameralistyka. Intensywnie działa na scenie muzyki improwizowanej i eksperymentalnej, biorąc udział w krakowskich projektach free-improv, jak również występując na międzynarodowych festiwalach muzyki współczesnej oraz improwizowanej. Założycielka i dyrygentka Krakow Improvisers Orchestra; obecnie gra w takich zespołach jak Sambar, Morświn, Figa, Ute von Bingen i Open House. Współpracuje z teatrami i improwizuje z poetami, tancerzami i artystami sztuk wizualnych.

Marta Grzywacz — improwizatorka, pole jej działań to muzyka improwizowana oraz edukacja muzyczna. Śpiewa, gra na fortepianie. Jako członkini Hashtag Ensemble wykonuje dzieła tworzone "dziś". Jako nauczyciel rozwija muzykalność uczniów i studentów przy pomocy ćwiczeń dalcrozowskich. W warszawskiej siedzibie Hashtag Ensemble zainicjowała cykl spotkań (P.I.K.A.) dla muzyków chętnych do praktykowania improwizacji bez udziału publiczności oraz cykl koncertów improwizujących duetów (f.i.m.m.).

Sebastian Mac — gitarzysta, tworzy w nurcie muzyki eksperymentalnej głównie elektroakustycznej i improwizowanej. Współtwórca albumów z muzyką improwizowaną, autor muzyki do filmów, animacji i teatru.

Źródło: Hashtag Lab

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia