null

Grajdomek. Koncerty dla rodzin z dziećmi 0-5 lat

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
25.03.2023 10:00 - 25.03.2023 12:30
pastelowe tło - dużo żółci, biel, błękit, nieregularne pasy, a na nich litery rozrzucone w napis GRAJDOMEK; w górnym lewym rogu logo Hashtag
Hashtag Ensemble zaprasza najmłodszych

Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab, najmłodsza Społeczna Instytucja Kultury w Warszawie, zaprasza na pierwsze wydarzenie muzyczne dla najmłodszej publiczności.

ĄsąBąble to koncerty z muzyką nową dla rodzin z dziećmi w wieku 0-2 i 3-5 lat, ale mogą też przyjść starszaki, które lubią towarzyszyć młodszemu rodzeństwu. 

Każdy koncert oparty jest o autorski scenariusz, w którym słuchanie muzyki, interaktywne zabawy i walory edukacyjne są na równi ważne. W przyjaznej, dostosowanej do najmłodszych przestrzeni można posłuchać muzyki czołowych współczesnych kompozytorów, w dostosowanej dla małego ucha wersji i proporcji.

Kuratorką i prowadzącą cykl jest Anna Szawiel, aktorka i lektorka, która specjalizuje się w interdyscyplinarnych wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych. Lubi pracować na granicach: koncertu i spektaklu, edukacji i zabawy, fizyczności i abstrakcji, zawsze w łączności z dziecięcą wyobraźnią.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.