null

Jak przestałem być idealny - spektakl i warsztaty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
chłopak i dziewczyna z zespołem Downa, przy mikrofonie, oboje ubrani w kolorowe stroje, hawajskie koszule i okulary przeciwsłoneczne
Jak przestałem być idealny | Autor: Maciej Czerski

Teatr 21 i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie zapraszają na wyjątkowy spektakl w wyjątkowym miejscu! 7 i 8 lipca w namiocie cyrkowym ustawionym w Parku Królikarnia można będzie obejrzeć przedstawienie "Jak przestałem być idealny", a także wziąć udział w teatralnych warsztatach. Wszystko dla widzów 7+.

Po dwóch latach przerwy mobilna scena Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, czyli niebiesko-biały namiot cyrkowy, znów rusza w podróż. Trasę otworzy pokaz spektaklu „Jak przestałem być idealny” w warszawskiej Królikarni. Przedstawienie jest koprodukcją Instytutu Teatralnego i Fundacji Teatr 21, premierę miał we wrześniu 2021. 

W wypełnionym muzyką na żywo spektaklu pytania o odmienność i różnorodność sąsiadują z wyczynami akrobatów, a humor z refleksją o tym, jak długa droga prowadzi czasami do samoakceptacji. Przedstawieniu towarzyszą warsztaty teatralne, podczas których uczestnicy – inspirując się spektaklem – uruchomią swoją kreatywność.

- czytamy na stronie Instytutu Teatralnego. Warsztaty poprowadzą aktorki i aktorzy, artystki i artyści sztuki cyrkowej, pedagodzy i pedagożki teatru. Zajęcia będą tłumaczone na język ukraiński, tłumaczony będzie także jeden z zaplanowanych spektakli. 

Dla osób z Ukrainy oraz ich opiekunów organizatorzy przeznaczyli pulę bezpłatnych biletów. Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy. Szczegóły na www.instytut-teatralny.pl oraz w serwisie www.goout.net.  

Pokazy w warszawskiej Królikarni:

7 lipca 2022
16:00 warsztaty do spektaklu (tłumaczenie na język ukraiński)
18:00 spektakl (tłumaczenie na polski język migowy oraz audiodeskrypcja)

8 lipca 2022
11:00 spektakl (tłumaczenie na język ukraiński)
13:00 warsztaty do spektaklu (tłumaczenie na język ukraiński)
16:00 warsztaty do spektaklu (tłumaczenie na język ukraiński)
18:00 spektakl (tłumaczenie na język ukraiński)