null

Szymon Adamczak. Pokazówka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.06.2023 19:00 - 02.06.2023 21:30
zdjęcie z performansu „Keeping Up With The Virus”, wykonanego 11 maja 2023 w ramach programu publicznego wystawy „Substitutes"
Szymon Adamczak, Pokazówka | Autor: Arina Bożok

Jasna 10, Społeczna Instytucja Kultury, zaprasza na prezentację twórczości Szymona Adamczaka, stypendysty m.st. Warszawy. Będzie okazja zapoznać się z jego performatywnymi scenariuszami, wyimkami i obiektami z prywatnego archiwum oraz pracami do oglądania i słuchania. Wstęp wolny.

Najczęściej prace Szymona Adamczaka można doświadczyć w teatrze i różnorakich wcieleniach sztuk scenicznych. Na Pokazówkę przygotował przede wszystkim te materiały ze swojego warsztatu dramaturga do których zwykle widzowie nie mają dostępu. Oprócz wyboru ze scenariuszy do spektakli i prac performatywnych, szczególnie tych zrealizowanych poza matczynym krajem, Szymon zaprezentuje kilka ze swoich ulubionych przedsięwzięć zrealizowanych z przyjaciółmi i innymi ważnymi dla niego osobami twórczymi.

Cykl „Pokazówek” organizowany jest przez Krytykę Polityczną w ramach realizacji zadania publicznego „Jasna 10: Społeczna Instytucja Kultury” finansowanego ze środków miasta stołecznego Warszawy. 

Źródło: FB Jasnej 10

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.