null

Jazz Po Polsku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.09.2022 - 26.12.2022
Na biało i czerwono tekst: "JAZZ PO POLSKU LIVE SESSIONS FOR CHINA & KOREA 2022", poniżej loga dwóch klubów jazzowych: BARdzo Bardzo i Jassmine.
Jazz Po Polsku

Od września do grudnia, w dwóch warszawskich klubach – BARdzo Bardzo i Jassmine – zobaczymy cykl koncertów z udziałem wybitnych muzyków jazzowych. W ramach projektu JAZZ PO POLSKU odbędzie się 25 wydarzeń, które zostaną zarejestrowane w formacie audiowizualnym, a następnie wydane w Chinach i Korei.

W ramach projektu JAZZ PO POLSKU „Live Session for China & Korea 2022” publiczność będzie miała okazję nie tylko posłuchać autorskiej muzyki czołowych polskich jazzmanów, ale także wziąć udział w na-graniach koncertów. Zarejestrowane w formie audio i wideo występy, zostaną następnie wydane w azjatycki-ch serwisach streamingowych.

W Warszawie wystąpią muzycy z różnych zakątków Polski m.in.: Confusion Project, Tomasz Chyła Quintet, Aga Derlak Trio, HoTS, Marcin Pater Trio, Rafał Sarnecki Quintet, Gniewomir Tomczyk, Piotr Budniak Essential Group, Ignacy Wiśniewski Trio. Zagrają także przedstawiciele młodej sceny, m.in. Kuba Kotowicz Quartet, Miłosz Oleniecki Trio, Franciszek Pospieszalski Trio, JAH Trio i Unleashed Cooperation. W ramach cyklu zobaczymy także występ big bandu Warsaw Improvisers Orchestra, pod kierownictwem brytyjskiego saksofonisty Raya Dickaty.

źródło: Jazz Po Polsku

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.