Joanna Gębal – wystawa w Muzeum Karykatury

07.10.2022 - 09.10.2022
Na czarno tekst: "Satrykon 2022, Joanna Gębal, Nagroda Muzeum Karykatury. Wystawa pop-up w Lengrenówce 7 i 9 października".
Joanna Gębal – wystawa w Muzeum Karykatury

7 i 9 października w Lengrenówce przy ul. Brzozowej 6/8 – dawnej pracowni Zbigniewa Lengrena – odbędzie się pop-upowa wystawa prac Joanny Gębal – laureatki nagrody Muzeum Karykatury 45. Międzynarodowej Wystawy Satyrykon Legnica 2022 za pracę „Lekcja”.

Joanna Gębal - urodzona w 1989, zajmuje się ilustracją oraz grafiką użytkową, obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z dyplomem w Pracowni Ilustracji oraz w Pracowni Grafiki Artystycznej. Tworzy ilustracje do magazynów, książek, animacji, projektuje wzory na tkaniny, opakowania produktów, identyfikacje wizualne. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych m.in. w Warszawie, Łodzi, Frankfurcie, Ljubljanie, Rydze, Milwaukee, Montpellier, Tokio. Dwukrotnie nagradzana w konkursie Klubu Twórców Reklamy.

źródło: Muzeum Karykatury

Sprawdź lokalizację na mapie