null

Filmy dobrze wybrane

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do oglądania online ponad 60 filmów dla młodych i najmłodszych widzów.
Na platformie NH VOD znaleźć można międzynarodowe przeboje prezentowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci i ekranizacje bestsellerowych książek.

Filmy zamieszczone na platformie Nowe Horyzonty VOD Kino Dzieci charakteryzują się dopasowaniem każdego tytułu do grupy wiekowej – to rozwiązanie, którego widzowie nie znajdą na żadnej innej platformie online.   

Wśród tytułów do zobaczenia m.in.: trzy części "Basi" na podstawie książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, przygody "Kacpra i Emmy", filmowa seria "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai", klasyka kina spod znaku Astrid Lindgren, zachwycający "Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię". W katalogu także nominowana do Oscara animacja "Mirai" i ekskluzywnie – "Sekrety morza".

Filmy podzielone są wg grup wiekowych, dostępne są też cykle tematyczne - m.in. Zwierzęta mają głos, Hity festiwalowe czy Kino Detektywów.

Zachęcamy do oglądania filmów dopasowanych do wieku i wrażliwości młodszych i starszych widzów na stronie VOD Kino Dzieci.