null

Klub Niepokornych - premiera w Garnizonie Sztuki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.12.2023 19:00 - 09.12.2023 20:30
Garnizon Sztuki, Konopnickiej 6
Premiera w Garnizonie Sztuki

Garnizon Sztuki zaprasza na pierwszą w tym sezonie premierę - „Klub Niepokornych”. W spektaklu wystąpią znakomici aktorzy i aktorki młodego pokolenia, autorką scenariusza jest Joanna Kowalska, a reżyseruje Piotr Ratajczak.

Ta historia zdarzyła się w liceum. Ale mogła wydarzyć się właściwie wszędzie, w korporacji, na wyjeździe integracyjnym, wśród znajomych, na imprezie czy w domu rodzinnym.

Pięcioro młodych ludzi zostaje na cały dzień odciętych od świata, od bodźców zewnętrznych, telefonów, mediów społecznościowych, od wszystkiego do czego są przyzwyczajeni. Dzielą ich zainteresowania, status społeczny i styl życia (...)

“Klub Niepokornych” to zabawna i mądra opowieść o tym, że młodość to ekscytująca, pełna zawirowań i nieprzewidywalnych zwrotów akcji podróż, a punktem docelowym jest dorosłość. To historia o tym, że młodość to bolesny czas buntów i poszukiwań, ale także okres, w którym kształtują się marzenia i cele, a te mają wpływ na to kim stajemy się jako dorośli. To także opowieść o sile i znaczeniu komunikacji.

Premiera spektaklu „Klub Niepokornych” odbędzie się 6 grudnia. Scenariusz powstał z
inspiracji filmem John Hughes The Breakfast Club z 1985 roku.

Źródło: Garnizon Sztuki