null

SERK IV Plastelina + Gosia Wrzosek i Alek Żurowski

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.04.2023 20:00 - 30.04.2023 23:00
Grafika promująca wydarzenie
Komuna Warszawa

Komuna Warszawa zaprasza na czwarty koncert z serii koncertów eksperymentalnej muzyki elektronicznej, w Studio Eksperymentalne Radia Kapitał, w skrócie SERK. Koncert odbędzie się 30 kwietnia o godz. 20.00.

W tej odsłonie zagrają Plastelina, oraz Gosia Wrzosek i Aleksander Żurowski. Artyści przeniosą słuchaczy w oniryczną, może nawet ambientową przestrzeń, w czym pomogą wizualizacje autorstwa Krystyny Dobrzańskiej.

Chcemy, żeby cykl był nie tylko był miejscem występów super artystów, ale również pretekst do wspólnego spotkania, w przestrzeni Radia Kapitał w Komunie Warszawa.

 

- mówią organizatorzy. 

Gosia Wrzosek i Alek Żurowski – głos i syntetyzatory, mrok i wilgotny pejzaż, soundtrack twojego snu z dzieciństwa i patos, głos z zaświatów. Podczas koncertu w komuna warszawa wystąpią w trio z Vj’ką Krystyną Dobrzańską. Kuba Grzybowski – do tej pory 1/3 Ode Sapac, połowa duetów z Dominikiem Garsteckim i Pawłem Kocanem. W zeszłym roku na żywo grał gitarowo i efekciarsko, spokojnie albo niepokojąco, z elementami nagranych snów, czasem zahaczając o formułę taneczną. Solo i wspólnie z Lotus Reaction. W środku miasta, nad jeziorem i na skraju puszczy. grafika wydarzenia by Zuzanna Wołejko.

Więcej informacji na stronie Komuny Warszawy