„Kwartał przyszłości” w Komunie Warszawa

18.03.2024 18:00 - 30.09.2024 17:00
Komuna Warszawa, Emilii Plater 31
Widok na Szkolę, siedzibę Komuny Warszawa

Wystawa „Kwartał przyszłości” oraz towarzysząca jej książka „Grospierre / Cymer / EP31 / Teatr Komuna Warszawa” to zaproszenie do rozmowy o wykorzystaniu potencjału „Kwartału społeczno-kulturalnego EP29–31”, który jest fascynującym połączeniem tradycji ogrodu pomologicznego z zielonym miastem przyszłości, sztuki i zaangażowania społecznego.

Wystawa „Kwartał przyszłości” nie jest utopijną opowieścią o niemożliwym. Cytat ze spektaklu Teatru Komuna Warszawa:

Brak zaangażowania w praktykę wytwarza teoretyczne halucynacje” oddaje filozofię działania zaangażowanych w projekt osób i grup i jest pragmatyczną odpowiedzią na wyzwania katastrofy klimatycznej oraz zmieniających się paradygmatów życia miejskiego.

Wydarzenie dofinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu Komuna Warszawa – Społeczna Instytucja Kultury.

Wystawa czynna od 18 marca do 30 września 2024 r.
Poniedziałek-piątek w godz. 11:00-17:00.

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia