null

Koncert Praskiej Orkiestry DreamUp

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.10.2021 18:00 - 13.10.2021 20:00

U podstaw projektu leży idea rozwoju ogólnego poprzez aktywność muzyczną: budowa harmonii emocjonalnej, rozwój kreatywności, zdolności koncentracji, empatii, umiejętności współpracy, czy wzajemnego szacunku.

Pierwsza, trzyletnia edycja programu (realizowana przez Fundację „Muzyka jest dla wszystkich”) adresowana była do dzieci i młodzieży będących pod opieką świetlic środowiskowych w dzielnicy Praga-Północ i Praga-Południe. Zakładała ona systematyczną naukę gry na instrumentach, rozbudzenie pasji i zainteresowań muzycznych, zainspirowanie i zmotywowanie uczestników do dalszego rozwoju, a także zachęcenie do gry zespołowej.Druga edycja projektu „Dream Up” realizowana przez Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2 w okresie od września 2018 do sierpnia 2021 była kontynuacją działań pierwszej edycji, ale w nowej formule.

Celem niemierzalnym projektu „Dream Up” była konfrontacja i integracja dzieci i młodzieży z różnych środowisk warszawskiej Pragi.
Projekt kierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 10 – 18 lat, zarówno mających przygotowanie muzyczne, jak i całkowitych amatorów, którzy nie mieli dotąd okazji do rozwijania swoich pasji muzycznych.

Więcej >>>