null

Koniec końców koniec – spektakl taneczny w Centrum Kultury Alternatywy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.06.2022 19:00 - 26.06.2022 21:00
Zdjęcie ze sceny teatralnej, aktorzy siedzących prosto na stołkach wpatrzeni przed siebie. Na biało tekst: "Spektakl Teatru Tańca Jazgot, 26 czerwca, godzin 19, Koniec Końców Koniec w choreagrafii Anety Bułki".
Spektakl Teatru Tańca Jazgot „Koniec końców koniec”

Pokaz spektaklu Teatru Tańca Jazgot „Koniec końców koniec” w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”.

Trzy części spektaklu przedstawiają niewinne i beztroskie dzieciństwo, podporządkowaną i naiwną młodość oraz wyrafinowaną i chytrą dorosłość. Bohaterowie spektaklu są wśród nas!
 
Rodzimy się w społeczeństwie które od początku narzuca nam reguły, według których mamy żyć i postępować. Jest to struktura rządząca się swoimi prawami i chcąc w niej funkcjonować, należy się dostosować. Jest ukształtowana i szufladkuje jednostkę. Rodzimy się, a pakiet na życie jest już gotowy. Od startu aż do mety, przez dzieciństwo, młodość i dorosłość, mniej lub bardziej świadomie przystajemy na te warunki.
 
Tryptyk „Koniec końców koniec” przedstawia życie jako rywalizację, niekończącą się pogoń. To wyczerpujący, szaleńczy wysiłek współczesnych ludzi dążących do osiągnięcia zawodowego i materialnego sukcesu. Bezmyślnie uczestniczących w wyścigu po więcej, więcej, i więcej.
 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.