null

Konkurs w Teatrze Studio - czekamy na zgłoszenia

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Do 31 stycznia trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na dyrektorkę/dyrektora Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Wśród wymagań stawianych kandydatom/kandydatkom są między innymi: wykształcenie wyższe, minimum 5-letnie doświadczenie przy tworzeniu projektów kulturalnych lub pracy w instytucji kultury, organizacji pozarządowej w obszarze kultury oraz minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Osoby startujące w konkursie są także zobowiązane do pisemnego opracowania 5-letniego autorskiego programu realizacji zadań w zakresie bieżącego funkcjonowania i rozwoju Teatru. Szczegółowe informacje na temat konkusu - w zarządzeniu(otwiera się w nowej karcie).

Organizator konkursu oczekuje, że dyrektor/dyrektorka Teatru Studio będzie kontynuował dokonania najlepszych twórców i twórczyń związanych z tą instytucją. Ma ona być, jak dotąd, przestrzenią interdyscyplinarną, prezentującą różne formy performatywne, poszukującą nowych środków wyrazu, otwartą, awangardową i wychodzącą poza klasyczne formy teatralne.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu to 60 dni od końcowego terminu składania ofert.