null

Królestwa w Teatrze Guliwer

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.10.2022 13:00 - 09.10.2022 13:45
Zdjęcię kobiety patrzącej przez wyimaginowaną lornetkę, dookoła niej narysowane ryby, a na górze unosi się balon. Na biało tekst: "Królestwa, Marta Stańczyk".
Królestwa w Teatrze Guliwer

Eustachia – królowa Wenus od dawna lubiła oglądać Ziemię i jej mieszkańców. Zachwycało ją, że żyje tu tyle istot i dla każdego jest miejsce. Teraz królowa przygląda się siostrom zakonnym, Bernardecie i Klementynie. Pewnego dnia zamykają one drzwi na klucz i wyruszają w podróż balonem. Zabierają ze sobą mądrą owcę o imieniu Kostka. Zaczyna się przygoda!

Przedstawienie jest dostosowane do potrzeb osób o różnych wrażliwościach, w tym ze spectrum autyzmu. Można skorzystać z Pokoju Wyciszeń, by oddzielić się od nadmiaru bodźców takich jak: światło, hałas czy tłok. Przed przedstawieniem możesz skorzystać z darmowego Przedprzewodnika, który pozwoli przygotować się do samej wizyty i dowiedzieć więcej o spektaklu. Brak dużych różnic w natężeniu światła, brak gwałtownych zmian i rozbłysków, brak całkowitej ciemności. Światła stonowane. W jednej ze scen pojawia się oświetlenie UV. W warstwie dźwiękowej: brak niespodziewanych zmian dynamiki dźwięku, drażliwych częstotliwości.

źródło: Festiwal Kultury Bez Barier

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.