Wypełnij ankietę o kulturze w czasie pandemii

Ankieta skierowana jest do pracowniczek i pracowników instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych działających w sektorze kultury.

Trwa trzecia i ostatnia faza badań terenowych w ramach „Badania kryzysu i zmian w kulturze w czasie pandemii COVID-19, czyli kondycja kultury miejskiej w Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu, na przestrzeni lat 2020-2021” zainicjowanego przez Koalicję Miast.

Ankieta dostępna jest do 4 marca i można ją wypełnić na specjalnej stronie.

Ankieta skierowana jest pracowników prywatnych i publicznych podmiotów kultury, w tym organizacji pozarządowych działających w sferze kultury w siedmiu polskich miastach. Skupia się ona na poszukiwaniu informacji o tym, jak instytucje kultury i inne podmioty kultury zakorzeniły się w nowej (po)pandemicznej rzeczywistości i jaka jest ich kondycja.

Do wypełnienia anonimowego kwestionariusza zapraszamy wszystkich pracowników instytucji/ podmiotów kultury ze wskazanych miast (także tych, którzy nie brali udziału w pierwszej fazie badania).

Badanie jest realizowane w ramach sieci Koalicja miast dla kultury wspólnie przez instytucje Strefa Kultury Wrocław, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, Szczecińska Agencja Artystyczna, Staromiejski Dom Kultury w Warszawie, Łódzkie Centrum Wydarzeń, Centrum Kultury w Lublinie oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz sfinansowane jest przez Urząd Miejski Wrocławia, Urząd Miejski w Gdańsku, Gminę Miasto Szczecin, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Urząd Miasta Łodzi, Urząd Miasta Lublin oraz Urząd Miasta Krakowa.