null

Magiczny Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.06.2022 10:00 - 01.06.2022 14:00
Plakat, kreskówkowe rysunki dzieci, jedna grupa na górze plakatu skacze w powietrze, druga grupa na dole biega po kuli ziemskiej. Żółty napis: "Dzień dziecka" po polsku i po ukraińsku.
Magiczny Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat

1 czerwca scena oraz foyer Teatru Kwadrat zamienią się w świat pełen magii i baśniowych postaci. Wszystko za sprawą niezwykłego Dnia Dziecka, na którym spotkają się dzieci z Polski i Ukrainy.

W programie obchodów Dnia Dziecka znalazły się m.in.: czytanie bajek w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat, pokaz iluzjonisty i bajkowa kawiarenka.

Tego dnia wszystkie dzieci, które przybędą do Teatru Kwadrat będą mogły poczuć się jak w prawdziwej krainie magii. A ich przewodnikami po baśniowym świecie będą aktorzy Teatru Kwadrat oraz animatorzy z Polski i Ukrainy zaproszeni specjalnie z tej okazji. Wszystkie przygotowane przez Teatr atrakcje realizowane będą w obu językach, by nikt nie poczuł się pominięty.

- Zależy nam, by Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat był dniem radości, szalonej zabawy i integracji. By dzieciaki z Ukrainy i Polski bawiły się wspólnie i doświadczały wszystkich tych pozytywnych emocji, które w dniu ich święta powinny być na pierwszym miejscu. – mówi Andrzej Nejman, Dyrektor Teatru Kwadrat.

W programie Magicznego Dnia Dziecka w Teatrze Kwadrat zaplanowane zostały następujące atrakcje:

  • Czytanie bajek w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat

  • Zaczarowana scena: pokaz iluzjonisty

  • Bajkowa kawiarenka: kolorowy poczęstunek dla dzieci

  • Bajka „Calineczka” w wersji polskiej oraz ukraińskiej

  • Kolorowy zawrót głowy: animacje dla dzieci w wersji polskiej i ukraińskiej

Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszym zapisaniu się. Ilość miejsc ograniczona.

źródło: Teatr Kwadrat

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.