null

MAM to! Mokotów ogłasza konkursy dla młodych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na białym tle kolorowy okrąg i trzy elementy wewnątrz - małe kółko i dwa symetrycznie ułożone ramiona, pod spodem napis MAM TO!
19. Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa

Dziesięć konkursów, sześć instytucji kultury, cztery kategorie: słowo, obraz, dźwięk, ruch. Można jeszcze się zgłaszać do konkurencji w ramach Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa - MAM to!

Festiwal to mozaika 10 konkursów organizowanych przez 6 instytucji kultury Mokotowa: Centrum "Łowicka", Domu Kultury Dorożkarnia, Domu Kultury Kadr, Młodzieżowego Domu Kultury, Służewskiego Domu Kultury oraz w mokotowskiej Bibliotece. 24 maja w Służewskim Domu Kultury odbędzie się finałowa gala, podczas której zaprezentują się laureatki i laureaci pierwszych miejsc we wszystkich konkursach. 

Festiwal MAM to! jest wyjątkową szansą dla młodych artystów i artystek na pochwalenie się artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury.

Wszystkie informacje na temat festiwalu oraz poszczególnych konkursów można znaleźć na stronie Służewskiego Domu Kultury