null

„Mapa Niezależnych” – interaktywna mapa teatrów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Strona teatrów niezależnych dostępna pod adresem www.niezalezni.waw.pl
www.niezalezni.waw.pl

Na nowej wspólnej stronie www.niezalezni.waw.pl w prosty sposób można odnaleźć ofertę kulturalną warszawskich teatrów niezależnych. To miejsce stworzone dla tych, którzy poszukują różnorodnych wydarzeń artystycznych. Aby sprawdzić jakie teatry grają w poszczególnych dzielnicach, wystarczy kliknąć w interaktywną mapę.

Teraz w łatwy sposób można sprawdzić repertuar, przeczytać krótki opis, przejść na stronę internetową teatru i kupić bilety. Warszawskie teatry niezależne, prowadzone przez organizacje pozarządowe, grają prawie w każdej dzielnicy. Od przestrzeni postindustrialnych, przez małe sale na obrzeżach miasta po miejsca w centrum, które od lat cieszą się popularnością wśród widzów.

„Mapa Niezależnych” to także miejsce dla twórców. Aktorzy bez stałego zatrudniania mogą tu bezpłatnie umieszczać swoje CV, a dyrektorki i dyrektorzy teatrów publikować informacje o aktualnych castingach.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy do odwiedzenia portalu, a teatry do tego, aby dołączyły do Mapy Niezależnych. Stwórzmy wspólnie prawdziwą, różnorodną mapę warszawskich teatrów.

Portal „Mapa Niezależnych” powstał dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy z inicjatywy Fundacji Artystycznej ME/ST prowadzącej TEATR ME/ST.

UWAGA!
Jeśli prowadzisz teatr niezależny, a jeszcze nie ma Cię na „Mapie Niezależnych” wyślij maila na: mapa.niezaleznych@gmail.com