null

Matylda – premiera w Teatrze Syrena

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.09.2022 19:00 - 11.09.2022 22:00
Plakat, Trzy dziewczynki w czarno-szarych mundurkach szkolnych. Na biało tekst: "Teatr Syrena, Roald Dahl, Matylda Musical".
Matylda

„Matylda” to musicalowy hit na podstawie popularnej powieści Roalda Dahla o tym samym tytule, propozycja dla widzów w każdym wieku, którą Teatr Syrena przenosi na scenę prosto z West Endu i Broadwayu.

To historia sześcioletniej dziewczynki, która posiada genialny umysł, wielkie serce i... kompletnie niepasującą do niej rodzinę. Jej tata jest nieuczciwym sprzedawcą samochodów, mamę interesują tylko pieniądze i święty spokój, a brat stanowczo nie grzeszy inteligencją. I nikt z nich absolutnie nie rozumie, dlaczego Matylda spędza tyle czasu na czytaniu książek. Co gorsza, jest jeszcze szkoła, w której rządzi Panna Łomot - już samo nazwisko mówi sporo o jej metodach wychowawczych. Aby przetrwać i zachować swoją wyjątkową wrażliwość, Matylda musi znaleźć sobie przyjaciół...

„Matylda” to rozśpiewany i roztańczony musical, w którym biorą udział zarówno dorośli aktorzy, jak i wiele utalentowanych dzieci. Polska wersja musicalu powstaje w koprodukcji teatrów Kameralnego w Bydgoszczy (premiera 19 marca) oraz Syrena w Warszawie (premiera 10 września).

źródło: Teatr Syrena

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.