Miasto nasze, my w nim! – koncert w Komunie Warszawa

24.06.2022 18:00 - 24.06.2022 22:00
Na fioletowym tle, na biało tekst: "Komuna Warszawa, Integra, czyli koncert mieszany, Miasto nasze, my w nim! Kowalczyk, Sarnecka, Tośmy są, DJ Lucas".
Koncert: Miasto nasze, my w nim!

Maja Kowalczyk zaprasza na scenę zaprzyjaźnione i niezwykłe grupy muzyczne.
Zadebiutuje formacja Innym Razem, czyli Maja Micorek na perkusji + trzech tajemniczym panów z gitarami.

Joanna Sarnecka zabierze nas w świat rumuńskich dźwięków i opowieści na akordeonie.
Katarzyna Kurzawska w towarzystwie gitarzysty Tomasz Krawczyka zada nam pytanie, dokąd zmierzamy i jaka jest nasza droga ?
Nieskrępowana grupa Tośmy Są, czyli Laszlo, Piotrek, Maja, Michał, Olek, Natalia i Krzysiek odbędzie improwizowaną podróż muzyczną w dowolnym kierunku.
A na koniec DJ LUKAS poprowadzi dyskotekę. I tak powitamy wakacje.
Aktualnie wznosimy modły do nieba o pogodę, bo całe wydarzenie odbędzie się na zewnątrz i nie mamy “rezerwy pogodowej”, czyli planu B.
Zagramy w samym centrum Warszawy, na terenie boiska szkolnego dawnego liceum. Obecnie działa tu stowarzyszenie Komuna Warszawa.
Tu spotkają się artyści różnych wyznań i formatów.

źródło: Komuna Warszawa

Sprawdź lokalizację na mapie