null

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.05.2023 10:00 - 28.05.2023 18:00
logo Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie odbędą się w dniach 25-28 maja w Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje prezydent Warszawy, gościem honorowym targów będzie Ukraina.

Dla części wydawców organizatorzy przygotowali przestrzenie na drugim i czwartym piętrze Pałacu Kultury i Nauki, dla pozostałych – powierzchnie w dużych i indywidualnych namiotach na zewnątrz Pałacu, przed wejściem głównym i od strony Kinoteki.

W zeszłym roku Targi odwiedziło 90 tysięcy miłośników literatury – to rekord frekwencyjny wszystkich warszawskich targowych wydarzeń książkowych. Podczas tegorocznej edycji na publiczność czekać będą m.in. Festiwal Kryminalna Warszawa, Międzypokoleniowy Festiwal Literatury dla Dzieci „Ojce i dziatki”, Festiwal Komiksowa Warszawa, Strefa fantastyki.

Swoje stoisko będzie miało, jak zwykle, Miasto Stołeczne Warszawa. W programie Targów także Dzień Reportażu, podczas którego odbędzie się finał Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego.  

Program wydarzeń m.st. Warszawy znaleźć można w wydarzeniu na FB

Plan – nasze stoisko i miejsca spotkań:

Plan targów książki z zaznaczonymi scenami i stoiskami - w tym także tymi m.st. Warszawy