null

Młode Horyzonty - startuje jubileuszowy festiwal

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na ciemnogranatowym tle wielki ptak, a na nim dziecko, w radosnym okrzyku i z uniesionymi rękami
Młode Horyzonty 2023

30 września rozpoczyna się 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty. Pokazanych zostanie ponad 160 filmów dla młodej i dorastającej widowni. W Warszawie projekcje będą odbywać się w pięciu miejscach, m.in w kinach Muranów, Kinoteka, Wisła, ale także w domach kultury. W drugiej połowie października filmy będzie można oglądać online.

Najciekawsze filmy aktorskie, animacje czy dokumenty z całego świata, wyzwalające kreatywność warsztaty, inspirujące spotkania z twórcami (w tym z młodymi aktorami), rozmowy na temat seansów i... dobra zabawa – tym jest Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty.

Co roku na przełomie września i października zapraszamy do wielobarwnego świata filmu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – najmłodsi, nastolatkowie, a także towarzyszący im dorośli. Wspólnie przeżywamy pierwsze seanse, dorastamy i wypływamy na głębokie wody, za horyzont.

Festiwal Filmowy Młode Horyzonty odbywa się w kilkunastu miastach w Polsce, m.in w Warszawie, a od 2020 roku – również online.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu Młode Horyzonty oraz program projekcji można znaleźć na stronie wydarzenia.