null

Mokotowski trójdzionek teatralny

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
23.09.2022 - 25.09.2022
Na żółtym tle, rysunek foteli z sali widowiskowej, na niebiesko tekst: "23-25 września 2022, Mokotowski trójdzionek teatralny, spektakle, warsztaty, koncert i inne wydarzenia".
Mokotowski trójdzionek teatralny

Mokotów zaprasza Was w świat teatru. Mokotowski Trójdzionek Teatralny realizowany jest we współpracy Urzędu Dzielnicy Mokotów, mokotowskich instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Mokotów jest dzielnicą, która posiada w swoich zasobach kilkanaście teatrów. Działają w różnych formach: jako teatry zawodowe, fundacje, stowarzyszenia, grupy nieformalne oraz teatry amatorskie.

Teatry to miejsca, w których realizowane są projekty artystyczne i tworzą się małe społeczności. Są ważnym elementem życia mieszkańców – w teatrze można oderwać się od codzienności, zrelaksować lub wręcz odwrotnie podyskutować o współczesnych problemach.

Teatry młodzieżowe odgrywają niebagatelną rolę w wychowaniu przez sztukę – obok warsztatu aktorskiego uczą pracy w grupie, odpowiedzialności i działań na rzecz innych.

W wydarzeniu wezmą udział: Nowy Teatr, Teatr Tańca Afera, Teatr Baza, Teatr Druga Strefa, Teatr Lalek Guliwer, Teatr Pijana Sypialnia, Teatr Rubus, Teatr Scena 96, Teatr Scena Współczesna, Teatr Tańca Test, Teatr THB, Teatr Zakaz, Kwadratowi, Studio Teatralne Kadr oraz Grupa Teatralna K. Calińskiej.

źródło: Dorożkarnia