null

Move On Together Israeli Way – warsztaty na Uniwersytecie Muzycznym – 19. Warszawa Singera

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.08.2022 10:00 - 27.08.2022 12:00
Czarna figurka muzyka z kontrabasem stylizowana na warszawską syrenkę w środku. Czarne napisy z lewej i prawej, na górze nazwa festiwalu z liter w różnych kolorach. Całość na fioletowym tle.
19. Festiwal Kultury Żydowskiej – Warszawa Singera

Koncerty, przedstawienia, pokazy. Zarówno wielkie, jak i kameralne spotkania z żydowską kulturą, sztuką, tradycją w interpretacji polskich i międzynarodowych artystów z izraelską gwiazdą Yasmin Levy w finale. Dziewiętnasta edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 4 września, w wielu miejscach stolicy.

Movement inspirowany nauką Ido Portala to trening ogólnorozwojowy, pozwalający na zwiększenie mobilności i elastyczności, przy jednoczesnym budowaniu siły oraz wytrzymałości. Prowadząc zajęcia łączymy własne doświadczenie, metodę Ido Portala, elementy metody Feldenkraisa i tańca współczesnego. Robimy tak zwany „kreatywny WF”. Zajęcia odpowiednie dla wszystkich, którzy chcą poczuć radość z ruchu. Kluczem jest koncentracja i wsłuchanie się w swoje ciało, szacunek do jego możliwości, a także ograniczeń. Kultura fizyczna to dużo więcej niż trening, ruch kształtuje nasz charakter, a charakter wpływa na całe nasze życie. Każdy z nas jest jednocześnie nauczycielem, a także uczniem.

Program 19. Festiwalu Kultury Żydowskiej na stronach organizatora >>>

Sprawdź lokalizację na mapie