null

Move On Together Israeli Way – warsztaty na Uniwersytecie Muzycznym – 19. Warszawa Singera

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.08.2022 17:00 - 27.08.2022 19:00
Czarna figurka muzyka z kontrabasem stylizowana na warszawską syrenkę w środku. Czarne napisy z lewej i prawej, na górze nazwa festiwalu z liter w różnych kolorach. Całość na fioletowym tle.
19. Festiwal Kultury Żydowskiej – Warszawa Singera

Koncerty, przedstawienia, pokazy. Zarówno wielkie, jak i kameralne spotkania z żydowską kulturą, sztuką, tradycją w interpretacji polskich i międzynarodowych artystów z izraelską gwiazdą Yasmin Levy w finale. Dziewiętnasta edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 4 września, w wielu miejscach stolicy.

Gaga/people to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, wieloletniego dyrektora artystycznego Batsheva Dance Company i powszechnie używanego przez tancerzy zespołu. Zajęcia polegają na wielozmysłowej stymulacji i pobudzeniu wyobraźni. Gaga ma na celu przywracać, transformować i wzmacniać zaginioną więź psychiki z ciałem. Pozwala na odnalezienie przyjemności poprzez ruch. Praktyka dostępna dla każdego, od profesjonalnych tancerzy po zwykłych ludzi, zainteresowanych głębszym zrozumieniem własnej cielesności.

Research to warsztat prowadzony przez Nelę i Ereza, zgłębiający ruch poprzez improwizację, interpretację fragmentów kreacji Polarized, zajmujący się mechanizmami i strukturami choreograficznymi.

Program 19. Festiwalu Kultury Żydowskiej na stronach organizatora >>>

Sprawdź lokalizację na mapie