null

Move On Together Israeli Way – warsztaty na Uniwersytecie Muzycznym – 19. Warszawa Singera

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.08.2022 10:00 - 28.08.2022 12:00
Czarna figurka muzyka z kontrabasem stylizowana na warszawską syrenkę w środku. Czarne napisy z lewej i prawej, na górze nazwa festiwalu z liter w różnych kolorach. Całość na fioletowym tle.

Koncerty, przedstawienia, pokazy. Zarówno wielkie, jak i kameralne spotkania z żydowską kulturą, sztuką, tradycją w interpretacji polskich i międzynarodowych artystów z izraelską gwiazdą Yasmin Levy w finale. Dziewiętnasta edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 4 września, w wielu miejscach stolicy.

Gaga/people to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, wieloletniego dyrektora artystycznego Batsheva Dance Company i powszechnie używanego przez tancerzy zespołu. Zajęcia polegają na wielozmysłowej stymulacji i pobudzeniu wyobraźni. Gaga ma na celu przywracać, transformować i wzmacniać zaginioną więź psychiki z ciałem. Pozwala na odnalezienie przyjemności poprzez ruch. Praktyka dostępna dla każdego, od profesjonalnych tancerzy po zwykłych ludzi, zainteresowanych głębszym zrozumieniem własnej cielesności.

Program 19. Festiwalu Kultury Żydowskiej na stronach organizatora >>>

Sprawdź lokalizację na mapie