null

Najlepsze miejsce dla fanów i fanek komiksów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Biblioteka Komiksowo - niebieskie regały z komiksami. Na środku sali - czerwona kanapa, stolik
Autor: materiały Biblioteki Komiksowo

Ponad 4300 komiksów oraz ponad 700 mang, a także light novels, magazyny komiksowe, opracowania naukowe oraz popularnonaukowe dotyczące komiksu - to wszystko znaleźć można w Bibliotece Komiksowo.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 21 - "Komiksowo" i XII Czytelnia Młodzieżowa w dzielicy Wola mieści się przy al. Solidarności 90.

Biblioteka ma profil komiksowy. Na półkach dla czytelników dostępne są komiksy polskich i zagranicznych twórców, zarówno te popularne, jak i te bardziej niszowe, a także komiksy superbohaterskie czy powieści graficzne. Wśród bogatych zbiorów bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

W XII Czytelni Młodzieżowej jest przestrzeń do nauki, spotkań, relaksu z książką. W ofercie: okolicznościowe zajęcia (m.in. z wykorzystaniem długopisów 3D), spotkania dla młodzieży (Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki i Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Mangowy) oraz cieszące się popularnością literackie Escape Roomy.

Dostępne w bibliotece pozycje można sprawdzić w katalogu na katalog.bpwola.waw.pl

Zapraszamy na wirtualny spacer po bibliotece oraz do obserwowania profilu FB Biblioteki Komiksowo – to tam znajdują się aktualności i informacje o planowanych wydarzeniach.