null

"Niekończąca się historia" w Teatrze Rampa

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Teatr Rampa na Targówku zaprasza widzów od lat 7 na baśniowy spektakl o krainie fantazji, nieskrępowanej kreatywności, bezpośredniej opowieści i radości, czyli o świecie, który należy zachować. Premiera 14 maja.

Teatr Rampa wraca do Fantazjany, bezbrzeży wyobraźni i do „Niekończącej się historii”, doskonałej książki Michaela Endego, ale również do filmu Wolfganga Petersena, legendarnej muzyki i pozytywnych wspomnień.

Wraca, ponieważ we wrogim dla fantazji czasie, twórcy pragną stworzyć mapę dróg ratunkowych, poszukać przestrzeni dla dobrego kontaktu i pomarzyć o zdrowych relacjach między rodzicami i dziećmi, pomiędzy rówieśnikami, między obowiązkami a twórczością.

Na czarodziejską i formacyjną podróż zapraszają małych i dużych widzów twórcy niezwiązani tylko z teatrem dla dzieci – reżyserka Magda Miklasz, autorka wielokrotnie nagradzanej „Łaumy”, dramaturg Maciej Podstawny oraz autorzy scenografii i kostiumów najważniejszych polskich spektakli, pracujący na najważniejszych krajowych scenach – Mirek Kaczmarek i Grupa Mixer

Premiera “Niekończącej się historii” odbędzie się w sobotę 14 maja, w maju i czerwcu kolejne spektakle.