Nowe baśnie Warszawy - finał projektu

10.12.2023 19:00 - 10.12.2023 21:00
Dom Kultury Śródmieście, Smolna 9
Grafika zapowiadająca wydarzenie w Domu Kultury Śródmieście: Finał projektu Nowe baśnie Warszawy
DK Śródmieście zaprasza

Dom Kultury Śródmieście zaprasza na finał projektu "Nowe baśnie Warszawy", finansowanego w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej. Wydarzenie będzie miało formę wieczoru opowieści. Wstęp wolny.

Słyszeliście historię o Wandzie modnisi? Bazyliszku w wersji drag? O Duchu ze Skaryszaka, czy zamieszkującym Warszawę guźcu? Nic nie mówi Wam opowieść o zamieszkującej PKiN czarownicy? A zagrażała Wam kiedyś Betonoza?

Spośród wymienionych istot, ta brzmi chyba najbardziej realnie. Jesteśmy przekonani i przekonane, że na wszystkie inne również natknęliście się w naszym mieście.

Odwiedźcie nas, by posłuchać baśni, które o nich opowiadają! Nikt jeszcze ich nie słyszał, natomiast wszyscy żyjemy tematami, które poruszają.

Wydarzenie stanowi finał projektu Nowe Baśnie Warszawy – inicjatywy, której celem był namysł nad plusami i minusami stolicy oraz stworzenie baśni, które zwrócą uwagę zarówno na dobre praktyki miasta, jak i na jego wyzwania.

Wstęp wolny. Bezpłatne bilety do pobrania na stronie biletyna.pl